Пошук по сайту

Відеоспостереження - як ми працюємо

Працюємо для вашої безпеки та спокою

icon

Підтримка 24/7

Відпустки? Вихідні? Позаробочий час? Ні, ми про таке не чули! Ми працюємо цілодобово по 7 днів на тиждень. Зв’язатися з нами по телефону чи в онлайн-режимі можна в будь-яку пору доби!

icon

Індивідуальний підхід

У вас нестандартний об’єкт? Не знаєте, яке обладнання краще встановити? Думаєте, як знайти золоту середину між показниками «якість» та «ціна»? Встановлюєте відеонагляд вперше і маєте купу запитань? Тоді вам – до нас! Наша команда підбере вам найкращий товар за найвигіднішою ціною. Ми цінуємо кожного клієнта і втілюємо у життя найбільш неочікувані проекти!

icon

Команда спеціалістів

Наша команда складається із менеджерів, монтажників та ІТ-спеціалістів. Менеджери з продажу – це люди, яких ви чуєте, або читаєте. Саме вони відповідають на сотні дзвінків та повідомлень, які ви нам надсилаєте. Їх завдання – консультувати вас, давати рекомендації і допомагати у виборі необхідного обладнання за найнижчими цінами. Монтажники – це ті, кого ви бачите. Вони займаються безпосереднім встановленням обладнання на вашому об’єкті. До складу цього відділу входять професійні спеціалісти, котрі мають великий досвід роботи і постійно відвідують навчальні семінари, де отримують додаткові знання. Наші ІТ-спеціалісти – це люди, яких ви не чуєте, і не бачите, проте відчуваєте результати їх роботи. Вони постійно оновлюють та вдосконалюють власне програмне забезпечення, працюють над розробкою нових проектів, що дозволяє зробити наші послуги максимально комфортними для вас.

Помощь
Доброго дня!
Очікуйте підключення оператора...