Пошук по сайту

DarkFighter - серії DarkFighterX

DarkFighter - серії DarkFighterX

Компанія Hikvision, провідний світовий виробник продуктів та рішень для систем відеоспостереження, створила новий стандарт нічного відеоспостереження

Використовуючи останню версію технології DarkFighter - серії DarkFighterX. Технологія може забезпечити різнобарвні, чіткі зображення навіть за найнижчим рівнівнем освітлення — як факт до 0,001 лк.


Ця серія працює за принципом людського ока. Очі використовують різні клітини для збору інформації про кольори та яскравості, які мозок об'єднує. Камери DarkFighterX приймають інформацію від інфрачервоного датчика (для яскравості) та інформації від датчика видимості світла (для кольорів) і об'єднують їх, щоб забезпечити найкраще з обох світів - одне яскраве повнокольорове зображення.


Традиційні камери можуть або забезпечувати яскраві розмиті зображення, або зображення в монохромному режимі. Нова технологія нерозривно обєднує обидва, це дозволяє отримати максимально якісне зображення навіть за умови повної темряви.


"Факт що70% злочинів трапляється вночі, але з DarkFighterX це не проблема", - говорить Пітер Гуан, директор з продажу каналу Hikvision. “Обличчя гостріше і легше розпізнається, а оточення набагато чіткіше, навіть за найменшого освітлення. Все це робить зображення набагато ціннішим для збору доказів та вирішення справ
.


Серія DarkFighterX включає PTZ і кульову камеру. Обидва пристрої оснащені оптичним демпфером, 25-кратним оптичним збільшенням, роздільною здатністю 2 Мп і інтелектуальним розпізнаванням рухомих обєктів. Вони також можуть гордитись новим кодеком H.265 + та захистом від атмосферних умов до стандарту IP66.


Камери DarkFighterX це останнє слово техніки у системах відеоспостереження, технології дозволяють отримувати повнокольорові зображення протягом 24 годин, як-от міста - вулиці, площі та парки; На відкритому повітрі - річки та ліси; І транспортування - залізниці та порти.

 

Помощь
Доброго дня!
Очікуйте підключення оператора...