Пошук по сайту

  • Головна
  • Новини
  • Облачное хранение видеоархива: дорогие понты или уникальные возможности
Облачное хранение видеоархива: дорогие понты или уникальные возможности

Облачное хранение видеоархива: дорогие понты или уникальные возможности

Багато незаслужено позбавили уваги новинку в сфері систем відеоспостереження - зберігання архіву в хмарі. У пострадянському просторі наявність камери для відеоспостереження вважається розкішшю. До речі, якщо подивитися ціни на камери відеоспостереження, можна переконається, що це - міф.

Поки людство "відпустили" покемони і підкорюють спіннери, технології не стоять на місці. І так, нововведення в світі байтів і бітів не обмежуються виходом нових моделей гаджетів.

 

Багато незаслужено позбавили уваги новинку в сфері систем відеоспостереження -

зберігання архіву в хмарі. У пострадянському просторі наявність камери для відеоспостереження вважається розкішшю. До речі, якщо подивитися ціни на камери відеоспостереження, можна переконається, що це - міф.

 

Багато компаній, які встановлюють відеоспостереження, почали використовувати чудо-винахід - зберігання відеозаписів в хмарі. Ні, це не панацея і не еліксир безпеки, але такий сервіс допоможе вам бути впевненими в тому, що відбувається навколо конкретного об'єкта.

 

"Позахмарний" сервіс має цілий ряд переваг, серед яких - легкість використання. Кому хочеться цілими днями сидіти біля монітора і стежити за кожним рухом на екрані, куди транслюється відео з камери прихованого відеоспостереження. Інший варіант - найняти людину, яка зробить це за вас. Але тут знову ж таки грає роль людський фактор - будь-який, навіть самий відповідальний співробітник, не зможе цілодобово сидіти і стежити за тим, що відбувається. Він може просто-напросто прогавити (в прямому сенсі цього слова) важливі деталі на відео. Сервіс зберігання відеозаписів в хмарі дозволить позбутися від такої людини-смотрільщіка, точно також, як і від самого монітора - відео з ip камери транслюється на будь-який гаджет, який має вихід в інтернет. І не бійтеся, такий сервіс гарантує вам оперативність - про будь-яких рухах, які запише ip камера, ваш гаджет миттєво вас сповістить.

 

Далі - надійність. Ні, ви, звичайно, можете "по-старому" користуватися SD картами, але ... Що ви збираєтеся робити, коли вона перестане працювати, адже такі речі рано чи пізно просто виходять з ладу? Або коли хтось захоче її дістати і знищити? Повірте, це - хвилинна справа для зловмисників. Чи варто нагадувати про обмеженому запасі пам'яті? А зберігання в хмарі, на відміну від SD карт, дозволяє зберігати терабайти вашого відеоархіву. І хмара це заховано за тридев'ять земель, так що навіть самі "просунуті" зловмисники не зможуть до нього дістатися.

 

Варто відзначити, що користування сервісом - задоволення не найдешевше. Але всі ми розуміємо, що коли справа стосується безпеки, ціна помилки куди вище.

Помощь
Доброго дня!
Очікуйте підключення оператора...