Пошук по сайту

  • Головна
  • Новини
  • У Києві встановлять камери відеоспостереження на мостах через Дніпро.
У Києві встановлять камери відеоспостереження на мостах через Дніпро.

У Києві встановлять камери відеоспостереження на мостах через Дніпро.

Система буде автоматично розпізнавати державні номерні знаки автомобілів і стежити за швидкістю пересування транспорту.
КМДА і компанія "Інфотех" домовилися про встановлення камер відеоспостереження загальною вартістю 10,8 млн гривень на столичних мостах через Дніпро і вулиці Хрещатик

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на портал державних закупівель ProZorro. Так, камери будуть встановлені на Південному мосту, мосту Патона, Московському мосту, мосту Метро і Дарницькому мосту.

Згідно з умовами тендеру, система відеоспостереження повинна забезпечити трансляцію потокового відео в реальному часі, а також забезпечити відсутність "мертвих зон" на об'єкті. Крім того, вона буде автоматично розпізнавати державні номерні знаки автомобілів, стежити за швидкістю пересування транспорту і виявляти об'єкти, які тривалий час залишаються в зоні спостереження - припарковані автомобілі або габаритні предмети.

Тендери на установку камер відеоспостереження на вулицях Пушкінській, Інститутській і Грушевського виграла компанія "Техком-Сервіс".

Всі роботи повинні бути закінчені до кінця 2017 року.У Києві встановлять камери відеоспостереження на мостах через Дніпро.
Помощь
Доброго дня!
Очікуйте підключення оператора...